Loading icon

12 věcí, které můžete dělat v Pittsburghu v noci

12 věcí, které můžete dělat v Pittsburghu v noci

Vyzkoušejte pivo v kostele
Church Brew Works
byla otevřena v roce 1996 v historické čtvrti Lawrenceville. Jedná se o první a jedinou hospodu v USA, která se nachází přímo v historickém kostele. Kostel sv. Jana Křtitele byl postaven v roce 1902, ale byl poškozen požárem v roce 1915. Budova kostela byla s velkým důrazem na detail přeměněna na minipivovar a restauraci. Původní lavice byly řezány a ručně opracovány pro umístění jídelních stolů, zatímco dub z lavic byl použit na stavbu baru. Jsou zde původní jedlové podlahy, původní lucerny a cihly, které přežily demolici zpovědnice. U oltáře se třpytí ocelové a měděné nádrže.
Pro pohodlný výlet mnoho turistů raději využívá půjčovnu aut v USA. Průměrné náklady na pronájem auta na letišti Pittsburgh jsou 18 eur za den, na letišti JFK – od 17 eur za den.


Zahrajte si bowling v Arsenal Bowl
V srdci Lawrenceville se nachází Arsenal Bowls, 22dráhová bowlingová dráha inspirovaná retro. Oblíbený místní noční klub v Pittsburghu je skvělým místem pro setkání s místními obyvateli, poslech hudby a drink.
Projeďte si stezku Three Rivers Heritage Trail
Nasedněte na kolo a projeďte se po 38kilometrové stezce. krásy Pittsburghu. Pěší stezka prochází různými čtvrtěmi, kolem obchodních čtvrtí, atrakcí a parků. Podél stezky značky označují důležitá místa a stavby, historické události a místní divokou zvěř. Tato víceúčelová trasa je oblíbená u cyklistů a pěších turistů.
Navštivte Centrum skla
Jedná se o vzdělávací centrum, uměleckou galerii a moderní sklářské studio věnované výuce a popularizaci sklářského umění. Kdokoli se může připojit k foukání skla, prozkoumat nejmodernější galerii a vidět živé ukázky horkého skla. V centru jsou vystavena díla mezinárodně uznávaných sklářských umělců, jako jsou Dante Marioni, Paul Joseph Stankard a Cesare Toffolo.


Připojte se k pěší procházce
Udělejte si procházku nočním Pittsburghem na zábavné procházce po rozmanitých městských čtvrtích. Pěší výlety kombinují historické vyprávění každé oblasti, kterou navštívíte, s ochutnávkami místních jídel. Pittsburgh je známý svými sendviči, knedlíky a pittsburghským salátem s hranolky.
Objevte Point State Park
Podívejte se na osvětlenou fontánu ve státním parku a vyfoťte lodě proplouvající od této atrakce. Park láká návštěvníky svými krásnými zelenými zahradami a nábřežím. Je to také historicky důležité místo, kde se koncem 18. století odehrávaly bitvy mezi Indiány a Francouzi.
Užijte si vzrušující jízdy v zábavním parku Kennywood
Zábavní park Kennywood
je zábavní park postavený před 125 lety ve West Mifflin. Obrovský zábavní park se v roce 1987 se třemi horskými dráhami z 20. let stal národní kulturní památkou. Park má tři tematické oblasti s horskými dráhami, nárazníky, vodními projížďkami, kolotoči, kajaky, 3D zážitky a 4D divadlem.

Prozkoumejte historické tržiště
Historické tržiště je tepajícím srdcem této oblasti. Je zde spousta restaurací, kaváren, barů, butiků a malebných obchodů. Náměstí bylo postaveno v 90. letech 19. století a bývalo domovem prvního soudu, vězení a novin. Dnes náměstí nabízí návštěvníkům rozsáhlé sváteční trhy a dočasné akce.
Navštivte katedrálu
V sousedství Shenley Parku a v srdci hlavního kampusu University of Pittsburgh se nachází Katedrála, jedna z nejvyšších budov na světě. Gotická budova má 42 pater a tisíce pokojů. V budově je kromě výukových prostor také food court. Lidé se zde mohou občerstvit a přitom obdivovat okolní noční výhledy.

Udělejte si výlet na Strip
Jedná se o jednu z nejznámějších oblastí města, které se táhne podél řeky Allegheny. Oblast Strip zahrnuje čtyři hlavní ulice - Penn Avenue, Waterfront Place, Smallman Street, Liberty Avenue. Tato oblast má fantastický výběr mezinárodních maloobchodních prodejen, barů, obchodů s potravinami, butiků a některých z nejlepších restaurací v Pittsburghu. Na Stripu nesmíte chybět ani historické centrum Heinz, které nabízí bohatý pohled do historie města.
Vydejte se na túru s průvodcem na Mount Washington
Užijte si dechberoucí výhled na centrum města z nejvyššího bodu Pittsburghu. Mount Washington je krásný kopec na jižním břehu řek Ohio a Monongahela. Poměrně nenáročná je procházka na kopec, odkud můžete obdivovat široké panorama třpytivého panoramatu centra města, které ze tří stran objímají řeky. Jsou zde restaurace a bary, kde si můžete vychutnat jídlo s krásným výhledem na centrum města.

Procházka po náměstí Mellon Square
Mellon Square je městskou oázou, která je místem setkávání již od roku 1955. Park se vyznačuje jedinečnou černou, zelenou a bílou geometrickou dlažbou lemovanou stromy. Nechybí ani krásné fontány, květinové záhony a kaskádový vodopád. Dalším pozoruhodným prvkem zahrady je památník Ann Catherine Sea. Mans, místní žena, která v noci navštěvovala park a dívala se na hvězdy.