Loading icon

Dovolená ve Francii: objevte tajemství kouzelné země!

Dovolená ve Francii: objevte tajemství kouzelné země!

Francie! Co může být kouzelnějšího a krásnějšího než pouhá představa, že si krásu a nádheru této chic země budete moci brzy vychutnat ve všech smyslech.
S některými o ní mluví nejen návštěvníci, ale i obyvatelé samotného státu vzrušení, nebát se ukázat skutečné emoce. "Ma belle France" - tento přídomek není třeba překládat, protože je jasné, že Francouzi svou zemi zbožňují. A odpovídá jim totéž: existuje vše, co člověk potřebuje, aby se cítil harmonie a blaženost.
Turisté dávají přednost půjčování aut ve Francii. Průměrné náklady na pronájem auta na letišti Ženeva jsou 16 eur na den, na letišti Airport Orly – 18 eur na den.< br>Nerozhodli jste se, kam pojedete na dovolenou? Vydejte se do země štěstí!
Výlet do největší země západní Evropy nenechá lhostejné ani děti, které teprve čeká výlet do úžasného pohádkového světa Disneylandu, ani teenagery, kteří mají rádi romantickou atmosféru Champs Elysees a symbol Paříže – Eiffelovu věž nebo dospělí, kteří se rádi vydají na procházky nekonečnými muzei Paříže a okolních měst.

< p data-tag="figure">Bezvadný kapitál nikdy nepřestane udivovat svou velkolepostí , bez ohledu na to, kolikrát se vám ho podaří navštívit. Město lásky působí pokaždé jinak: někdy tajemně luxusní, někdy hlučné, ale stále útulné, někdy zatažené, někdy slunečné. Abyste cítili atmosféru města, musíte se po něm projít. Jedině tak si v něm užijete každou minutu pobytu.
Neberte si s sebou oblečení navíc, abyste ho nenosili s sebou. Není třeba bojovat s mírným nachlazením, které se jistě objeví mezi turisty, kteří zvolili návštěvu podzimně-zimního období. Kdo sem v létě přijede, vedra se nemusí bát. Během pobytu ve městě by vás měl doprovázet pouze klid a vyrovnanost.
Je snadné najít něco, co byste v Paříži mohli dělat, pokud sem přijedete sami nebo když vaše výletní skupina dělá něco, co pro vás není zajímavé. Návštěva Louvru zabere téměř celý den, a pokud vás kulturní vyžití dneska nebaví nebo se vám nelíbí, projděte se po obchodech nebo zajděte na oběd do jedné z mnoha restaurací ve městě.
Ačkoli hlavní město fascinuje, přitahuje na sebe zvláštní pozornost, nepustí turistu dál, jako by ho přemlouvalo, aby zůstal ještě den nebo dva. Pokud se ale přesto rozhodnete překonat všechna lákadla tohoto evropského diamantu, navštivte Versailles. Toto je předměstí Paříže, kde paláce, parky a nespočet fontán vám umožní zapomenout na čas.Až vás omrzí putování zahradami a zámky, hledejte dálnici. Rozhlédněte se kolem sebe: už jste v Normandii – úplně jiné provincii. Odtud to není daleko do Giverny, samotného města, ve kterém žil a pracoval slavný Monet.

Každý, komu se podařilo podívat se na umělcův dům a jeho zahradu zblízka, chápe, proč je Monetovo dílo tak oblíbené (mnozí se dokonce sami snaží vzít do ruky štětec – jasné barvy neuvěřitelně krásných květin kolem jsou tak fascinující).< br>Objevte Francii v celé její nádheře – a budete se sem chtít znovu a znovu vracet!